بلاگ بامارو
توییتر و قهوه

توی توییتر راجبه قهوه چی میگن – 12 شهریور

هر هفته دوشنبه ها با توییت های جالبی که راجبه قهوه و کافه میشه در خدمتتون هستیم و می خواهیم هر هفته ۱۰ تا از توییت های جالب رو اینجا براتون قرار بدیم اینم از توییت های این هفته خدمت شما همراهان عزیز

هر هفته دوشنبه ها با توییت های جالبی که راجع به قهوه و کافه میشه در خدمتتون هستیم و می خواهیم هر هفته ۱۰ تا از توییت های جالب رو اینجا براتون قرار بدیم، کسانی هم که دوست دارند توییتشون اینجا قرار بگیره با هشتگ بامارو  (bamaro# ,#بامارو) توییت خودشون رو به اشتراک بزارن تا ما بتونیم ببینیم، امیدواریم که لذت ببرید :

شک میان قهوه دوم یا چای نخست!          

@artahermes


قهوه خورا برعکس سیگاری ها و قلیونی ها، هم خودشون لذت میبرن هم آدم های شعاع 100 متریشون!

@SomiRafat


والا مام بلدیم با شمع و گل و پروانه و کاکتوس رنگی و قهوه و چراغ مطالعه نور پایین و لباس گل گلی و دمنوش پِشکل گراز بوسنیایی تو لیوان چاپی “رها رها رهایی”، ملت عشق بخونیم و استوری کنیم و جمله به جمله ش رو درون ملت فرو کنیم. جمع کنید شو آفتونو.

@moonlike1998


بو کردن قهوه لذت‌بخش تر از نوشیدنشه  

ملکه اصلی


ما عاشق قهوه ایم

اصن در موردش کتاب هم داریم:

اصول کافی

@sahanehghafari


نصیحت:

قهوه خوردن برای بیدار موندن مثل این میمونه که تو ماشین واسه سرعت بیشتر از توربو استفاده کنی، موقتاً سرعتت رو زیاد میکنه ولی سر سیلندر ها رو میسوزونه :))))

‏@Hamous106


قهوه سیگار کافی شاپ تاریک شدن نماد روشنفکری در حالی جرقه ی برترین و بزرگترین اکتشافات و اختراعات تاریخ بشر تو توالت خورده.

‏ @X_AvizoOn


 @MohajeraniSayed

 در محله ما سه  کتابفروشى بوده بود؛ در دهه گذشته دو تا تبدیل به محل پولیش ناخن بانوان شد  و یکى هم کافى شاپ!

امروز دیدم یک شعبه بانک که مدتها درش تخته شده بود، با تابلوى Brooks شده کتاب فروشى و در کنار کتاب هم قهوه و چاى و شیرینى

بروکس، به معنى جریان نرم آب در برکه و دریاچه است!

سپیده هراتی

اضافه کردن نظر

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More