بلاگ بامارو

لذت تماشای جام جهانی در کافه‌

تماشای بازی‌های فوتبال جام جهانی 2018 روسیه در کافه‌ها، فرصت فوقالعاده‌ای برای تمامی طرفداران فوتبال بود که دوست داشتن انرژی و هیجان خودشون را تو محیطی دوستانه با بقیه تقسیم کنند. این روزها کافه‌های زیادی در سراسر ایران بازی‌های جام جهانی را زنده پحش می‌کنند و شما می‌توانید لذت تماشای جام جهانی در کافه را تجربه کنید. شاید شما دوست داشته باشید این بازی‌های پرانرژی را کنار جمع دوستاتان و در ابعادی بزرگتر از تلویزیون‌های خانگی تماشا کنید. جالبه بدانید طرفدارهایی که تجربه دیدن بازی‌های جام جهانی را توی کافه‌ها داشتن، به دیدن بقیه بازی‌ها تو خونه راضی نمیشن! با بامارو همراه باشید تا از لذت‌های بی‌شماره تماشای بازی‌های جام‌ جهانی فوتبال 2018 روسیه در کافه آشنا بشید.

  • رفتن یا نرفتن به استادیوم مساله این است!

شاید اصطلاح انرژی جمعی تا به حال به گوشتون خورده باشه. انرژی جمعی همان‌طور که از اسمش پیداست زمانی ایجاد میشه که تعدادی از افراد برای یک دلیل مشترک در محیطی هیجان‌زده می‌شن و میزان آدرنالین خونشون بالا می‌ره. مشخصا استادیوم اولین تصور از این محیطه که تو ذهنتون شکل می‌گیره. البته همونطور که می‌دونید تماشای فوتبال تو استادیوم دردسرهای خودش رو داره و شاید تحمل سر و صدای زیاد برای همه جذاب نباشه. اگر بخواید این انرژی و هیجان جمعی را فقط با جمع دوستاتون تجربه کنید، تماشای بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه در کافه‌ها بهترین انتخابه. این روزها کافه‌ها به پروژکتورهای بزرگی مجهز شدن که تجربه‌ای شبیه تماشای بازی در استادیوم رو برای شما فراهم می‌کنند. نکته‌ی مثبت دیگه تماشای بازی‌های جام جهانی در کافه نسبت به استادیوم، راحتی بی‌نظیره میز و صندلی‌هاست که با صندلی‌های استادیوم‌ها قابل مقایسه نیست.مسیر کوتاه از منزل شما تا کافه مورد نظرتون هم نکته‌ی دیگه‌ای که برای این روزها که خیابون‌ها بعد از بازی‌ها شلوغ می‌شه، بسیار حائز اهمیته. هیچ کس دوست ندارد بعد از دو ساعت شور و شوق و صرف انرژی زیاد، دو ساعت دیگر هم در ترافیک بماند!

  • لذت خوراکی‌های متنوع در کنار شوق فوتبال

اگر بخواهید مهمان‌های زیادی را به خونتون دعوت کنید تا باهم بازی‌های جام جهانی را تماشا کنید نکته‌ی آزاردهنده‌‌ای که مشکل‌ساز می‌شه، آشپزی و پذیرایی از آن‌هاست. مشخصا شما دوست ندارید درحالی که همه در حال خوشحالی هستند در حال آشپزی باشید! بنابراین پذیرایی از مهمان‌ها را به کافه‌ها بسپرید و جام جهانی را در کافه ببینید. اگر شما اهل کافه گردی باشید و البته اگر پست‌های قبلی ما را در بامارو دنبال کرده باشید، می‌دونید که کافه‌ها روزبه روز تنوع خوراکی‌ها و البته قهوه‌های خودشون را افزایش میدن. جالبه بدونید که کافه‌ها پخش بازی‌های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه رو مثل یک رویداد تلقی می‌کنند و منوهای خودشون را با توجه به این رویداد تنظیم کردند. تنوع غذاها و نوشیدنی‌ها و به خصوص منوی قهوه‌ها برای این روزها طوری تنظیم شده که انرژی شما را در بالاترین حد نگه داره! تماشای فوتبال جام جهانی در کافه تجربه‌ای بسیار لذت بخشه که باعث می‌شه تمام توجهتون فقط معطوف به بازی‌ها باشه. به بامارو سر بزنید، کافه خودتون را انتخاب کنید، میز خودتون را رزرو کنید و دیگه نگران پذیرایی از دیگران تو این روزها و دقایق حساس نباشید!

 

  • رزرو جا در بامارو در کافه‌های پخش فوتبال زنده

تعداد کافه‌هایی که بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه را به صورت زنده پخش می‌کنند، بی‌شماره. شما با توجه به تعداد، آدرس و البته غذاها و قهوه‌های مورد علاقتون می‌تونید کافه مورد نظرتون را از بامارو انتخاب کنید و جام جهانی در کافه را از دست ندید.

برای رزرو میز باید حتما از قبل تماس بگیرید و هماهنگ کنید. بامارو برای شما میز و خوراکی‌هارو از قبل رزرو می‌کنه تا بدون کوچکترین استرسی تجربه‌ای خاطره‌انگیز از تماشای بازی‌های فوتبال در یک کافه را بدست بیارید.

 

 

2 comments

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More