بلاگ بامارو

سفارش آنلاین غذا تجربه ی دلپذیر زندگی امروز

ما نوادگان دنیای پرشتاب امروزی، برای تامین اصلی ترین و پایه ای ترین نیازهای روزمره، وقت نداریم. کمبود وقت یکی از غرغرهای دائمی ما است. زندگی مستقل از خانواده باعث شده است تا صبح ها برای صبحانه برنامه ریزی کنیم باعث شده است که برای میان وعده های طی روز، لقمه های خوشمزه ی آماده شده توسط دستان مادر را نداشته باشیم. این موضوع در کنار تمام دغدغه های ریز و درشت این روزها، انرژی جداگانه ای می طلبد. اینکه حواسمان به میزان کالری دریافتی و میزان سالم بودن مواد اولیه ی بکار رفته در وعده ها و میان وعده ها باشد، خیلی وقت ها در اولویت آخر نسبت به درس و کسب درآمد و مراودات اجتماعی پیدا می کند.

میان وعده ها، اکثرا با سهل انگاری تبدیل شده اند به چای و چای و چای! خوش شانس که باشیم تکه ای بیسکوییت یا کیک و در ایده آل ترین حالت ممکن بعضا مشتی آجیل نصیب ما خواهد شد. وسط کار و استرس درس، سر زدن به سوپر مارکت و یا همت کردن برای یک آشپزی سالم، معمولا از ما سر نمی زند.

ترک کردن محل کار یا زندگی برای صرف یک وعده غذا، این روزها تبدیل شده است به یکی از “نباید” ها و “نشدن” ها! اجداد و پدرمان که صلات ظهر برای ناهار به خانه می آمدند یا با همراهی همکارانشان به نزدیکترین کبابی یا دیزی سرا می رفتند و بعد از دو یا سه ساعت استراحت مجددا به محل کارشان بر می گشتند، تصوری جذاب و حسرت برانگیز هستند که ما می توانیم در روزهای تعطیل به سیاق آنها عمل کنیم J

سفارش آنلاین، آیا زیبا نیست؟!

برای کاهش عوارض ناشی از این سبک زندگی، تکنولوژی برای نجات ما آستین بالا زده است. این روزها رستورانی را پیدا نمی کنید که با اپلیکیشن ها و سایت های سفارش آنلاین غذا کار نکند. پشت میز کار یا اتاق ناهارخوری شرکت ها و سازمان های مختلف می توانیم غذای محبوبمان را از همان رستوران همیشگی سفارش بدهیم و چشم ها را ببندیم و خودمان را در محیط رستوران موردعلاقه مان فرض کنیم. آیا زیبا نیست؟! J

اما با هجوم ناگزیر چای و بیسکوییت در میان وعده ها چه کنیم!؟
اگر آنقدر خوش شانس نباشیم که در سازمان یا شرکتی که کار می کنیم، یخچال کاملا رایگان و دستگاه قهوه ساز و انواع میوه ها و میان وعده ها را داشته باشیم، چه کنیم؟
اگر صبح ها به صبحانه های غیرجذاب بربری با پنیر، تن می دهیم و فراموش می کنیم که برای یک روز خوب کاری و فرار از کسالت همیشگی در محل کار، صبحانه و میان وعده ی خوب می تواند معجزه کند…

باماروزتوبساز

بله با همراهی منوی جذاب صبحانه و میان وعده با انواع کراسان ها و نوشیدنی ها به سبک سفارش آنلاین غذا به یاری شما آمده ایم. برای نجات لحظه ها از بی حوصلگی و کسالت زندگی کارمندی میان وعده های جذاب و صبحانه هایی با ترکیب ویژه و کاملا ابتکاری دست به تولید زده ایم.

جالبترین نکته برای سفارش دادن از سایت بامارو، قابلیت برنامه ریزی وعده ها و روزهای کاری است. برای تمام روزهایی که در محل کار حاضر هستید می توانید برای صبحانه و میان وعده از منو انتخاب کنید تا در ساعت مقرر در دستان شما باشد. یک بار برای یک ماه انتخاب می کنید و بصورت برنامه ریزی شده صبحانه ها و میان وعده ها را تحویل می گیرید.

 

سپیده هراتی

۱ نظر

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More