بلاگ بامارو

سفارش آنلاین نوشیدنی در الکامپ با بامارو

نمایشگاه الکامپ یک اتفاق مهم است که همه ساله در کشور رخ می­دهد. همه­ی فعالان الکترونیک و کامپیوتر در یک محل جمع می­شوند و در این فرصت ، آخرین کارهایشان را عرضه می­کنند؛ بحث و تبادل نظر می­کنند؛ ایونت و رویداد و بازاریابی و خلاصه کلی برنامه ریزی ، تا از این فرصت بهترین فایده را ببرند و با عرضه‌­ی محصولات و فن آوری های خودشان ، نقش پر رنگ تری در این حوزه داشته باشند. خیلی از قراردادها و همکاری های بزرگ در این نمایشگاه رخ می­دهد. نیروها آموزش می­بینند، چیدمان غرفه ها صورت می­گیرد، کم و کیف فضا برای جذب و اقناع مخاطب سنجیده می­شود، شگردهای بازاریابی و معرفی محصول و خدمات با دقت تعیین و هدفمند می­شوند ،  ایونت ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می­گیرند تا مشتری های احتمالی در محیطی دوستانه و البته رقابتی درگیر محصولات و خدمات بشوند و  …  سطح رقابت بین المللی ست والبته  فرصت کم و دغدغه ها آنچنانی!

پذیرایی در مذاکرات بازرگانی

یکی از نکته های مهم و قابل توجه در این نمایشگاه ، موضوع  پذیرایی در مراسم ها و رویدادها ست. موضوع شاخصی که در جریان بازاریابی و جذب مشتری اهمیت زیادی دارد. شکی نیست که  قاعده­ مندی ، مناسب بودن و انضباط   پذیرایی در ایونت ها  تأثیر خیلی زیادی در مکالمات و مذاکرات کاری دارد.

بعضی از غرفه دارهای شرکت کننده در نمایشگاه ، ابتدای کار توجه چندانی به این موضوع ندارند و آن را موکول می کنند به وقت نیاز! که مثلا یکی از نیروها را می فرستند فلان کافه و با سفارش یک سینی قهوه یا نوشیدنی موضوع حل شده است . اما با رسیدن این ” وقت نیاز ” هزار و یک مشکل ، از درگیر بودن نیروها تا شلوغ بودن یا اتلاف وقت در کافه ، همه چیز را به هم میریزد و اگر هم پذیرایی ای رخ بدهد چنگی به دل نمی زند! و به همین سادگی یک ابزار کارآمد و قابل ، بی اثر می شود و از دست می رود.

حالا فرض کنید شما به عنوان یک غرفه دار شرکت کننده در همین  نمایشگاه الکامپ ، برای پذیرایی در ایونت ها و یا پذیرایی در مراسم ها ورویداد ها ی خودتان ، این امکان را داشته باشید که بتوانید هم در زمان و هزینه صرفه جویی کنید و هم از کم وکیف پذیرایی ، خیال تان راحت باشد. چیزی مثل سفارش آنلاین نوشیدنی و یا  سفارش انلاین قهوه !

سفارش آنلاین نوشیدنی روند پر طرفداریست که در نمایشگاه و رویداد‌های معتبر جهانی معمولا بکار گرفته می‌شود. در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک که ششم الی نهم مرداد ماه 1397برگزار می شود ” بامارو ” پذیرایی از غرفه ها را بر عهده گرفته است.

شما می توانید با سفارش آنلاین نوشیدنی  و سفارش آنلاین قهوه ،  پذیرایی در ایونت ها و یا پذیرایی در مراسم ها و رویدادها  را به ” بامارو ” بسپارید.

اضافه کردن نظر

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More