بلاگ بامارو
صبحانه برای یک جشن روزانه کافیست

صبحانه شرکتی، جشن روزانه هدفمند!

در تابستان هستیم ولی همه دوست دارند به خواب زمستانی بروند. در این شرایط چه کارهایی انجام بدهیم که شرکت همچنان آن سرزنده بودن خود را داشته باشد و افراد برای یک هدف مشترک فعالیت کنند؟

این روزها شرکت‎های ایرانی همانند کشتی‎های اسپانیایی و انگلیسی در نبرد گراولینز در بحران‎های فعلی غرق می‎شوند. کارمند‎ها سر‎به‎هوا‎ترین روزهای خود را با صحبت در مورد دلار و مواردی این چنین در شرکت می‎گذرانند. در تابستان هستیم ولی همه دوست دارند به خواب زمستانی بروند. در این شرایط چه کارهایی انجام بدهیم که شرکت همچنان آن سرزنده بودن خود را داشته باشد و افراد برای یک هدف مشترک فعالیت کنند؟

از آنجایی که بحران به وجود آمده خیلی سریع رخ داده است و ما سریع درگیر این بحران شده‎ایم راه‎هایی چون کار بر روی فرهنگ سازمانی، فرهنگ فردی و… راه حل‎های کوتاه‎مدت نیستند و نمی‎توانند جواب بدهند، بهترین پیشنهاد برگزاری مراسم است، این پیشنهاد در نگاه اول با توجه به شرایط اقتصادی نشدنی به‎نظر می‎رسد. بیشتر از اینکه نگران پول این مراسم باشید به نظر می‎رسد باید در مورد اهمیت مراسم شرکتی در فضای کنونی صحبت کنیم.

چرا مراسم شرکتی مهم است؟

مراسم شرکتی مهم است چرا که قبل از اینکه کشتی‎تان را بچه های شرکت با حواس پرتی، عدم تلاش و… سوراخ کنند و کشتی را به اعماق دریا بسپارند باید کاری بکنید تا تمرکز‎ها را بار دیگر جمع کنید، جریان گفتگوهای وسط کار را کم کنید و آنها را به حاشیه ببرید از طرفی این پالس را به بچه های شرکت بدهید که همه‎چیز درون شرکت رو به راه است. تنها چیزی که می‎تواند این آورده‎ها را برایتان بیاورد مراسم شرکتی است.

شرکت به چه مراسم شرکتی نیاز دارد؟

حال سوالی که پیش می آید این است شرکت به چه مراسمی نیاز دارد. شرکت‎ها در شرایط بحران به مراسمی نیاز دارند که سبب شروع شود، مراسمی چون شام و غیره فایده ندارد چرا که علاوه بر هزینه بالا برای مواقعی پیشنهاد می‎شود که دستاوردی را جشن می‎گیرند. مراسم باید از نظر اقتصادی سبک باشد، حجم فعالیت کوتاه باشد و بتوان آن را تکرار کرد. در بین مراسم‎های شرکتی بهترین نوع مراسم در شرایط بحران، مراسم صبحانه می باشد اما چرا؟

بهترین مراسم شرکتی در بحران‎های اقتصادی

مراسم صبحانه بهترین مراسم شرکتی در بحران‎های اقتصادی چرا که نسبت به همه مراسم‎ها کم خرج است. می‎توان آن را درون شرکت برگزار کرد. زمان کمتری از افراد شرکت می‎گیرد. قابلیت تکرار شدن دارد. عملیات بسیار کمی دارد مخصوصا اگر از بامارو سفارش بدهید.

صبحانه برای یک جشن روزانه کافیست
صبحانه شرکتی، جشن روزانه

صبحانه شرکتی چه آورده‎ای برای شما دارد؟

صبحانه یک جشن روزانه است که می‎توانید با برگزاری آن در شرکت خود، شادی و انرژی را به شرکت‎تان پمپاژ کنید  پالس‎های مثبتی که در اولین ساعات کاری می‎توانید به سوی همکارانتان بفرستید، از مانایی بالایی برخوردار است. صبحانه و صحبت های اولیه صبح‎گاهی، خنثی کننده اضطراب‎های بیرونی است و همانند یک صافی عمل می کند.

چطور صبحانه شرکتی برگزار کنیم؟

اگر می‎خواهید حرفه ای صبحانه برگزار کنید که کمترین زمان آماده‎سازی و بالاترین کیفیت را در صبحانه روی میز تحویل بگیرید راه‎حل تماس گرفتن با، بامارو است. شما می‎توانید راه حل ارائه صبحانه را اینجا ببینید و از نظر کیفیت و قیمت با بقیه مقایسه کنید.

نتیجه گیری

صبحانه شرکتی را به عنوان راه حل جشن روزانه در شرکت برگزار بکنید و سبب فعالیت‎های بیشتر در شرکت بشوید.

سپیده هراتی

16 comments

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More