بلاگ بامارو
قوی ترین قهوه دنیا بنام آرزوی مرگ

قوی ترین قهوه دنیا

قوی ترین قهوه دنیا بنام دث ویش هم اکنون یکی از پرطرفدارترین قهوه های صبحگاهی در جهان است.

امان از چشمان خوابالویی که صبح ها باید با تظاهر به شادابی و بیداری کار و بار رو شروع کنن! این مشکل جهان شمول رو سال 2012 یه کافه کوچک و یه مستر براون و مشتریان صبحگاهی اش حل کردند و قهوه دث ویش death wish رو به دنیا معرفی کردند.
مشتری های خوابالویی که هر صبح برای روشن شدن موتور مغزشان به مستر براون غر می زدند که “بابا یه چیز پرزورتر بده تا ویندوز ما بیاد بالا”!
قوی ترین قهوه دنیا بنام آرزوی مرگ
“همیشه حق با مشتری است” و مستر براون با اعتقاد راسخ به این جمله آستین ها رو بالا زد و انوع و اقسام دانه های قهوه رو باهم ترکیب کرد و بعد شروع کرد به رُست کردن های من در آوردی! روزها و روزها دانه های ترکیبی اش رو با درجه های مختلفی رُست می کرد و میزان کافئین اش رو اندازه گیری می کرد تا روزیکه به عدد دلخواهش رسید و قوی ترین قهوه دنیا رو به دنیا آورد!
حالا این قوی ترین قهوه دنیا هرروز هزاران هواخواه دارد که خواب را از چشمانشان فراری می دهد و لشگر چشم بازها را به سرکارها روانه می کند! اعتماد به کافئین، ارزشمندترین بخش اختراع مستر براون برای قوی ترین قهوه دنیاست.
قوی ترین قهوه دنیا، با بیشترین میزان کافئین، بسیار هم اعتیاد آور است و روی بسته بندی این محصول به شما هشدار داده می شود! و شما را به مبارزه می طلبد “اگر شما یک لیوان از این قهوه را نوش جان کنید و بعد ادعا کنید که قوی ترین قهوه دنیا را ننوشیده اید، کل مبلغی که پرداخت کرده بودید را به شما برمی‎گرداند”.
قوی ترین قهوه دنیا نسبت سایر برندهای قهوه
اگر فکر می‎کنید که این قهوه از لحاظ تلخی تنه‎به‎تنه‎ی زهر‎مار می‎زند باید بگوییم که خیر! قدرت این قهوه به هیچ عنوان طعمش را به قهقرا نفرستاده. این قهوه به هیچ عنوان تلخی آزاردهنده ای ندارد و طعم ویژه و خوشمزه ای با نوت آلبالو و شکلات را به روی زبان شما می‎پاشد.
قوی ها همیشه دستکاری شده با مواد شیمیایی و ترکیبات جدول مندلیف به وجود نیامده اند مستر براون، قهوه ی محبوبش را بصورت 100% طبیعی تولید کرده و همیشه هم به آن افتخار می‎کند
پرستاران و کارمندان شیفت شب، از سپاسگزاران اصلی و مشتریان همیشه راضی دث ویش death wish هستند و نوشیدنی های انرژی زا با همه ی عوارض چاقی را مدت ها است فراموش کرده اند.
متاسفانه در ایران این قهوه وارد نمی‎شود اما اگر یک دوستدار قهوه هستید پیشنهاد می‎کنیم که حتما در سفرهای خارجی امتحانش کنید ؛)

سپیده هراتی

۸ comments

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More