بلاگ بامارو
ماست گرانول میوه ای

ماست گرانول ، میان وعده جذاب

جیمز کالیب جکسون ساکن نیویورک بود و در مزرعه شخصی اش به ترکیب گرانولا دست پیدا کرد که در سال 1960 با اضافه کردن آجیل و میوه به آن ترکیبی هیجان انگیز تر تولید شد. این اختراع امروزه یکی از محبوبترین صبحانه ها و میان وعده ها در دنیا است و خوشبختانه به تازگی آوازه این صبحانه ی مقوی و لذیذ به ایران ما هم رسیده است.

گرانولا این روزها اسمی پر تکرار در کافه ها است. گرانولا با ماست یا شیر یکی از پیشنهادهای جذاب دسر یا میان وعده توسط باریستا ها است. اگر عصر یا صبح ها به کافه سر می زنید پیشنهاد می کنیم که حتما ماست گرانول را امتحان کنید. ترکیب ماست از خانواده لبنیات در کنار گرانول که تشکیل شده از جو دو سر پرک، عسل و شکر قهوه ای است یک بمب انرژی و مقوی است که برای صبحانه یک انتخاب عالی است. گرانول به تنهایی تُرد و برشته است و به تنهایی هم بسیار خوشمزه است.

ماست گرانول

گرانولا خواص زیادی دارد چرا که در ترکیبات آن از جو دو سر پرک استفاده می شود و این غله سرشار از پروتئین و فیبر است. از کاهش کلسترول خون بگیرید تا تاثیر مثبت آن در سلامت قلب و جلوگیری از کم خونی و شادابی پوست و حتی تنظیم دیابت از خواص منحصر به فرد این غله است. گنجاندن جو دو سر پرک و ترکیب پرخاصیت آن با ماست یا شیر در وعده های روزانه و رژیم غذایی برای تمام گروه های سنی مفید است. اگر کودک شما بد غذاست یا در سن مدرسه است ماست گرانول و ترکیبات آن هم می تواند دل آنها را به دست بیاورد و هم گزینه ی خوبی برای کسانی است که از طعم های تکراری در روزمره خسته شده اند. برای کارمندها، میان وعده ی جذابی است و برای تامین انرژی و رفع بی رمقی انتخاب خوبی است. اگر شروع به تغییر در روال زندگی گرفته اید و می خواهید برای سلامت بدن خود کاری کرده باشید و در اولین قدم تغییر رژیم غذایی را مدنظر قرار داده اید، تفکر قدیمی غذاهای بی رنگ و بو را دور بریزید و حداقل گرانولا را امتحان کنید چرا که اگر با ماست بسیار کم چرب و مقدار آجیل کم تهیه اش کنید، بسیار کم کالری است.

ماست گرانول میوه ای

ماست گرانول ها بصورت لایه ای و معمولا در ظروف شیشه ای سرو می شوند که ظاهر بسیار جذاب و هوس برانگیزی دارند. هیچ دو کافه ای را پیدا نمی کنید که ماست گرانولی با یک طعم داشته باشند چرا که خلاقیت بالایی در ترکیبات این دسر خوشمزه به کار می رود و از میوه های خشک تا انواع آجیل و حتی بذر ریحان استفاده می شود.

ماست گرانول های بامارو بصورت ترکیبی با میوه ها و شکلات تهیه می شوند. ماست گرانول های میوه ای با هلو و توت فرنگی و موز تهیه می شوند و در کنار آجیل و تکه های شکلات و گرانول ها، یکی از پرطرفدار ترین اقلام منوی ما هستند.

ماست گرانول شکلاتی با نوتلا و گرانولا و ماست میوه ای دل و دین از هواداران شکلات ربوده و یکی از گزینه های محبوب برای پذیرایی ایونت ها است.

سپیده هراتی

اضافه کردن نظر

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More