بلاگ بامارو

نوشیدنی های مفید رژیم لاغری

رژیم لاغری معمولا پر است از چیزهایی که نباید خورد یا خوردنی‌هایی که خیلی خوشمزه نیستند اما در بین همه این نخوردنی ها نوشیدنی های مفید رژیم لاغری را اگر بشناسیم و مصرف کنیم به رعایت باقی رژیممان کمک کرده ایم چرا که مطلوبیت این نوشیدنی ها از تلخی و سختی باقی رژیم هم می‌کاهند.

نوشیدنی‎های مفید رژیم لاغری از جمله ی خوردنی‎های سالم و خوشمزه‎ست. امروزه چاقی یکی از معضلات مهمی است که رها شدن از آن نیاز به برخی اقدامات دارد و افرادی که قصد دارند لاغر شوند، حالا که نمی‎توانند هر چیزی را بخورند، در عوض خوب است برخی غذاهای مفید را در برنامه رژیم غذایی خود قرار دهند. هرچند نمی‎توان تمامی مواد مضر را از برنامه روزانه غذایی حذف کرد، اما بهتر است تغذیه سالم و سبک زندگی‎سالم و پرتحرک جایگزین سبک زندگی ناسالم شود.

نوشیدنی های مفید رژیم لاغری

یکی از مهم‎ترین عواملی که می تواند در رژیم لاغری موثر باشد، مایعات است. نوشیدنی‎های مختلف به شما کمک می کنند تا راحت تر به سمت لاغری پیش بروید. مصرف روزانه مایعات را باید دقیق مورد بررسی قرار دهید تا به بهترین نحو رژیم لاغری خود را دنبال کنید.

در ادامه سعی کرده ایم برخی از نوشیدنی‎های مفید رژیم لاغری را بیان کنیم. با مصرف انواع نوشیدنی سالم هم تنوع خوراکی‎ها در رژیم غذایی حفظ می شود و هم نشاط و شادمانی که از اصول اصلی در روند لاغری است تأمین می‎گردد.

آب سبزیجات

سبزیجات سرشار از مواد مغذی و املاح معدنی هستند و می توانند نیاز بدن شما به بسیاری از مواد معدنی را در رژیم غذایی لاغری حفظ کنند. با توجه به اینکه سبزیجات کالری بسیار پایینی دارند، در نتیجه گزینه مناسبی برای برنامه غذایی هستند. فیبر موجود در آب سبزیجات باعث می شود تا شما با خوردن این مواد خوراکی، برای مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید و در نتیجه کمتر نیاز به خوردن مواد غذایی دیگر داشته باشید.

تهیه انواع این نوشیدنی سالم و خوشمزه هم به سادگی انجام می شود. علاوه بر اینکه می توانید آب سبزیجات را در خانه تهیه کنید، کافه ها و تریاهای مختلفی در سطح شهر وجود دارند که انواع آب سبزیجات سالم و تازه را در اختیار شما قرار می دهند. اگر حوصله درست کردن آب سبزیجات در منزل را ندارید، بهانه را کنار گذاشته و انواع این نوشیدنی سالم را از کافه های نزدیک به خودتان تهیه کنید. برای کاهش زمان سفارش آب سبزیجات هم می توانید با استفاده از اپلیکیشن بامارو، هم کافه هایی رو بشناسید که آب سبزیجات ارائه می کنند و هم برای آماده شدن آب سبزیجات معطل نشوید.

چای سبز

چای سبز از جمله نوشیدنی های مفید رژیم لاغری است که گرم است و توصیه می شود. این نوشیدنی دلچسب، در روند لاغری به شما کمک خواهد کرد. استفاده از چای سبز کمک می کند تا متابولیسم بدن اصلاح شده و روند چربی سوزی سرعت بیشتری پیدا کند.

استفاده از چای سبز مرغوب و نحوه دم کشیدن آن نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است. بهتر است علاوه بر مواقعی که در منزل اقدام به دم کردن دمنوش چای سبز می کنید، گاهی اوقات نیز این نوشیدنی را از کافه ها یا دمنوش‌سراها بخواهید. بامارو برای یافتن بهترین کافه ها برای سفارش چای سبز در کنار شما عزیران خواهد بود.

آبمیوه

یکی از انواع نوشیدنی سالم که باید در رژیم غذایی افرادی قرار گیرد که قصد دارند شرایط چاقی خود را برهم بزنند و به سمت لاغری پیش بروند، میوه و آبمیوه است. البته تمامی میوه ها برای لاغری مناسب نیستند، اما با توجه به کالری کم و همچنین تأمین ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن، نقش مهمی در لاغری ایفا می کنند.

نکته قابل توجه درباره مصرف نوشیدنی های مفید رژیم لاغری این است که نباید این نوشیدنی سالم را با شیرین کننده هایی مثل شکر ترکیب کرد. آبمیوه ها زمانی می توانند در رژیم غذایی برای لاغری افراد جای داشته باشند که بدون اضافه شدن مواد مضر باشند.

نکته دیگر در مورد آبمیوه ها اینکه، آبمیوه های پاستوریزه! گزینه خوبی برای مصرف به عنوان نوشیدنی سالم نیستند. برای تهیه آبمیوه بهتر است به کافه ها و تریاها مراجعه کنید تا با خیال راحت آبمیوه طبیعی و سالم را سفارش دهید. برای سفارش دادن نوشیدنی های مختلف، بامارو هم کافه های معتبر نزدیک به شما را مشخص می کند و هم در روند سفارش دهی کمک حال شما خواهد بود.

نوشیدنی های مفید رژیم لاغری

قهوه تلخ

قهوه یکی از انواع نوشیدنی هایی است که هیچ نوع کالری ندارد. به همین علت است که از قهوه به عنوان نوشیدنی ضدچاقی یاد می شود. البته فراموش نکنید که قهوه به شرطی در رژیم لاغری قرار می گیرد که تلخ و بدون شکر باشد. علاوه بر این بهتر است این نوشیدنی سالم را به بهترین شکل ممکن فراهم کنید یا برای تهیه آن به کافی شاپ های حرفه ای مراجعه کنید.

8 comments

ما را در اینستاگرام فالو کنید

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More